Sprawdź co „Dzieje się” w mieście

Sprawdź co „Dzieje się” w mieście

Ruszył 𝙣𝙤𝙬𝙮 𝙥𝙤𝙧𝙩𝙖𝙡 𝙢𝙞𝙖𝙨𝙩𝙖
𝙎𝙥𝙧𝙖𝙬𝙙𝙯́, 𝙘𝙤 „𝘿𝙯𝙞𝙚𝙟𝙚 𝙨𝙞𝙚̨” 𝙬 𝙢𝙞𝙚𝙨́𝙘𝙞𝙚
𝘾𝙤❓ 𝙂𝙙𝙯𝙞𝙚❓ 𝙆𝙞𝙚𝙙𝙮❓
Odpowiedzi na te pytanie znajdziecie na zupełnie nowej stronie internetowej. Ruszył portal „Dzieje się”, czyli niezbędnik aktywnego mieszkańca i turysty. Dzięki niemu każdy bez problemu będzie mógł zaplanować swój wolny czas w Kędzierzynie-Koźlu.
W jednym miejscu, w przejrzysty i prosty sposób na www.dziejesie.kedzierzynkozle.pl publikowany jest imprezowy „rozkład jazdy”. Specjalnie dla Was „łowimy” wszystkie ciekawe zaproszenia. Wystarczy zajrzeć do przygotowanego kalendarza, aby być na bieżąco. Teraz na pewno nikomu nie umknie żadne interesujące wydarzenie.
Wśród nich znajdują się zapowiedzi koncertów, występów, wernisaży, eventów, seansów filmowych, zawodów sportowych, rajdów samochodowych, rozgrywek amatorskich i różnego rodzaju przedsięwzięć rekreacyjnych. W propozycjach mogą przebierać zarówno kibice siatkówki, zawodowi jak i początkujący biegacze, melomani, pasjonaci malarstwa, miłośnicy sztuki i historii, jak i całe rodziny szukające familijnych inicjatyw. Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie!
Spis imprez jest stale aktualizowany i przygotowywany przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Miejską Biblioteką Publiczną, Muzeum Ziemi Kozielskiej, Miejskim Zakładem Komunikacyjnym i wieloma innymi instytucjami oraz organizatorami. O interesujących projektach można nas również poinformować pod adresem: promocja@kedzierzynkozle.pl.
W najbliższych tygodniach „Kalendarz Wydarzeń” wraca również w formie papierowej. Niezbędnik będzie można znaleźć m.in. w placówkach kultury, w ośrodkach sportowych, w urzędzie miasta, w kasach biletowych MZK czy w wybranych restauracjach, lokalach gastronomicznych i sklepach. Przydatne broszurki będą całkowicie darmowe.

Kontakt

ADRES ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 5B, 47-200 Kędzierzyn-Koźle
NUMER TELEFONU +48 77/ 482-36-86
ADRES E-MAIL muzeum@muzeumkozle.pl
NIP 749-20-93-530
REGON 362918230
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek NIECZYNNE -
Wtorek 9:00 - 13:00
Środa 9:00 - 13:00
Czwartek 9:00 - 13:00
Piątek 9:00 - 13:00
Sobota 13:00 - 17:00
Niedziela 13:00 - 17:00