Jesteś tutaj:

Warsztaty z wykonywania strzał

Zapisy na warsztaty
 

Ruszyły zapisy na warsztaty z wykonywania strzał. Warsztaty odbędą się 27.02 (środa) o godz. 17:00. Obowiązują zapisy – tel.  798-006-843

Dyrektor

 

Miło nam poinformować, że nasze grono muzealne powiększyło się o kolejną osobę. Od lutego nowym dyrektorem Muzeum Ziemi Kozielskiej został Pan Jarosław Makowski. Cieszymy się również, że Pan Bolesław Bezeg zostaje w naszym zespole i będzie kierował Działem Gromadzenia i Udostępniania Muzealiów. Obu Panom życzymy dużo energii i zapału do działania

Ferie zimowe – 28.01.2019

Ferie zimowe w muzeum - 28.01.2019

Ruszyły zajęcia organizowane dla dzieci w ramach ferii zimowych.

Nasza cudowna gromadka właśnie rozpoczęła zajęcia. Dziś hasłem przewodnim jest „Akademia małego artysty” Jutro „komiksowe opowieści”! Będzie się działo!

Galeria

Spotkanie darczyńców – 2018

Spotkanie darczyńców za rok 2018

Serdeczne podziękowania dla naszych darczyńców i przyjaciół, którzy razem z nami „budują” muzeum.

„Dla tych, którzy mają otwarte dłonie ku dawaniu, większą radością niż dar jest samo szukanie człowieka, który ich dar przyjmie. Bo czy możesz cokolwiek zachować na zawsze tylko dla siebie?”

Fot. Aleksandra Gałka, Bogusław Rogowski, Edward Haduch

Galeria

Mapa

Nowa publikacja
 

W związku z olbrzymim zainteresowaniem naszą mapą archeologiczną powiatu, został zrobiony dodruk Mapę można nabyć w Baszcie za niewielką kwotę 15 zł.

Zapraszamy

 

Odwołany wykład – Kandziora

Komunikat

Szanowni Państwo,
Planowane na 22.01.2019 .r spotkanie z Tomaszem Kandziorą zostało odwołane z przyczyn niezależnych od muzeum. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

 

Do góry

Muzeum Ziemi Kozielskiej