Jesteś tutaj:

Komunikat – remont

Komunikat

Komunikat

W związku z planowanymi pracami remontowymi Muzeum zostaje zamknięta do odwołania. Na czas remontu zostają zawieszone kwerendy naukowe.

Informujemy, że w okresie wakacyjnym będą odbywać się spotkania Grupy Rekonstrukcji Historycznej oraz terenowe warsztaty archeologiczne. Muzeum przygotowało również ofertę zajęć wakacyjnych na świeżym powietrzu dla dzieci. Szczegółowe informacje odnośnie zajęć zostaną podane w późniejszym terminie.

W czerwcu zapraszamy na wystawy czasowe:

[Plac Rady Europy] Wystawa plenerowa „Śląsk – Droga do Niepodległej”  – wystawa dostępna do 28.06.2019  r.

[Baszta, parter]  – „Fascynujący świat dziecka – Eko zabawki ze zbiorów Muzeum w Karpaczu” – wystawa czynna do 30.06.2019 r.

 

Baszta nieczynna – 30.05

Komunikat

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy „Śląsk – Droga do Niepodległej” i prelekcję Haliny Biedy Dyrektor Muzeum Powstań Ślaskich w Świętochłowicach. Wydarzenie odbędzie się o 9:30 na Placu Rady Europy w Kędzierzynie-Koźlu.

W związku z otwarciem wystawy czasowej „Śląsk – Droga do Niepodległej” w dniu 30 maja Baszta czynna w godz. 12:00-16:00.

Zapraszamy!

 

Zaproszenie na wystawę – LO2

Zaproszenie – Halina Bieda

Zaproszenie na wystawę – Bartosz Tracz

Spacer Naumowicz – zmiana terminu

Zmiana terminu spaceru

W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi (wiatr, burze, duże opady deszczu) jesteśmy zmuszeni odwołać dzisiejszy spacer z Panem Grzegorzem Naumowiczem (Powiatowym Konserwatorem Zabytków).

Zapraszamy ponownie tym razem 18 czerwca (wtorek) na godz. 17:00. Zbiórka pod Basztą. Obowiązują zapisy telefoniczne – 799-029-292

Do góry

Muzeum Ziemi Kozielskiej